VYRESNYSIS INŽINIERIUS (-Ė) DUJŲ TINKLO EKSPLOATAVIMO KOMANDOJE PANEVĖŽYJE

  • Panevėžys, Lietuva

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Koordinuoti, kontroliuoti ir atsakyti už tinkamą atskaitingų darbuotojų veiklą;
  • Ruošti reikiamą dokumentaciją, rengti ir išduoti personalui darbų gamtinių dujų aplinkoje vykdymo paskyras, darbų gamtinių dujų aplinkoje vykdymo užduotis, darbų, nesusijusių su darbais dujų aplinkoje, vykdymo pavedimus, dujų aplinkoje atliekamų darbų planus;
  • Vadovauti darbams gamtinių dujų aplinkoje;
  • Organizuoti, koordinuoti skirstymo sistemų techninės priežiūros, remonto, rekonstrukcijos bei avarijų, sutrikimų ar kitų įvykių dujų sistemose likvidavimo, naujai pastatytų dujotiekių pajungimo prie veikiančių dujotiekių, dujų paleidimo darbus;
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, aplinkos apsaugos, norminių teisės aktų, darbų technologijos ir įrengimų eksploatavimo instrukcijų reikalavimų vykdymą, atskaitingų darbuotojų darbo ir gamybinę drausmę;
  • Kontroliuoti statybos darbų techninės priežiūros kokybę, teikti pasiūlymus dėl šios veiklos gerinimo;
  • Vykdyti kitas funkcijas, reikalingas grupės uždavinių ir funkcijų įgyvendinimui.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo gamtinių dujų sektoriuje patirtis;
  • Geri darbo  MS Office bei GIS programomis įgūdžiai;
  • Auto CAD, ArcGIS programų įgūdžiai būtų privalumas;
  • Inžinerinių komunikacijų brėžinių, schemų, techninių projektų supratimas;
  • Bendrųjų reikalavimų medžiagoms, įrenginiams ir gaminiams išmanymas;
  • Energetikos sektorių reglamentuojančių įstatymų ir kitų teisės aktų žinojimas;
  • Degiųjų dujų sistemų ir jų sudedamųjų dalių, bei su jomis susijusių projektų vystymo, įrengimo ir eksploatacijos srities teisės aktų išmanymas;
  • Darbų organizavimo įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą vienoje didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, valdomoje pagal pažangiausius vadybos standartus;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.