IT ARCHITEKTAS (-Ė)

  • Kaunas, Lietuva

Duomenų logistikos centras – IT ir telekomunikacijų bendrovė, viena didžiausių duomenų perdavimo bei duomenų centrų operatorių Baltijos šalyse.

Darbo aprašymas

  • Cloud projektų inicijavimas ir įgyvendinimas;
  • Cloud sistemų diegimas ir administravimas;
  • Optimalių sprendimų paieška ir diegimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas informacinių technologijų srityje;
  • Darbo patirtis su virtualizavimo platformomis (pvz., KVM, Xen,  VMware, Hyper-V ir kt.) ir jų valdymo sistemomis;
  • Darbo patirtis su  Microsoft Windows Server, Linux (pvz., CentOS arba kt.);
  • Darbo patirtis su konteinerių sistemomis (pvz.,  Kubernetes, Docker) (privalumas);
  • Darbo patirtis su duomenų bazių sistemomis (pvz., MS SQL, MySQL) (privalumas);
  • Darbo patirtis su API (pvz., RESTful) (privalumas);
  • Darbo patirtis su atsarginių  darymo sistemomis (pvz., Veeam ir kt.) (privalumas);
  • Kompiuterių (TCP/IP, maršrutizavimo protokolų, VPN) ir SAN tinklų išmanymas (privalumas);
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Gebėjimas dirbti su dideliu informacijos srautu;
  • Anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • Darbo vieta gali būti Vilniuje arba Kaune;
  • Darbą su naujausiomis technologijomis ir įranga;
  • Darbą su stambiais klientais ir tarptautiniais projektais;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjo galimybes (mokymai, kursai ne tik Lietuvoje);
  • Draugišką ir tobulėti skatinančia komandą.