KOMISIJŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA „VERSLO APTARNAVIMO CENTRAS“?
Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant viešųjų pirkimų, buhalterinės apskaitos, darbo santykių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas.
Turime misiją – tapti pažangiausiu kompetencijų centru Lietuvoje, profesionaliai išpildančiu klientų lūkesčius ir kartu kuriančiu ateitį.
www.vac.le.lt

Darbo aprašymas

  • Vykdyti Komisijų pirmininko pareigas, vadovauti Komisijų veiklai;
  • Užtikrinti Komisijų veiklą organizuojant Įmonių aprūpinimą reikalingomis prekėmis, paslaugomis ir (ar) darbais, laikantis teisės aktų reikalavimų, naudingiausiomis sąlygomis ir tinkamu laiku, vykdant savo kompetencijai priskirtus pirkimus;
  • Savo kompetencijos ribose užtikrinti, kad Komisijų vykdomų viešųjų pirkimų procedūros būtų vykdomos pagal LR teisės aktų, įskaitant, bet neapsiribojant, LR viešųjų pirkimų įstatymo, reikalavimus bei Bendrovės ir aktualių įmonių vidaus teisės aktų nuostatas;
  • Konsultuoti Įmonių darbuotojus viešųjų pirkimų klausimais;
  • Vykdyti kitus tiesioginio vadovo pavedimus savo veiklos ir įgaliojimų ribose.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis viešųjų pirkimų srityje;
  • Puikus viešuosius pirkimus reglamentuojančių LR įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos taikyti;
  • Procesų valdymo įrankių ir metodų puikus išmanymas bei gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Projektų valdymo įgūdžiai;
  • Labai geros lietuvių kalbos žinios bei anglų kalbos išmanymas;
  • Puikūs derybiniai gebėjimai, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą.

Papildoma informacija

Kodėl pas mus?

  •  Platus ir įdomus atsakomybių laukas - galimybė kurti, inicijuoti pokyčius;
  •  Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams;
  •  Dinamiška aplinka, stambūs ir ambicingi projektai dirbant didžiausioje Perkančiojoje organizacijoje Lietuvoje;
  •  Kolegų profesionalumas, orientacija į rezultatą.