NAUJŲ KLIENTŲ APTARNAVIMO KOMANDOS VADOVAS (-Ė)

  • Vilnius

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Organizuoti komandos, kuri aptarnauja klientus naujų elektros ir dujų prijungimo procesų metu, darbą;
  • Formuoti, motyvuoti ir ugdyti komandą;
  • Lyderiauti padalinyje, diegiant veiklos meistriškumo ir klientų aptarnavimo standartus;
  • Ieškoti naujų sprendimų, padėsiančių patobulinti padalinio veiklą, ir juos įgyvendinti;
  • Inicijuoti ir užtikrinti pokyčius susijusius su procesų valdymu;
  • Stebėti bei analizuoti veiklos rodiklius;
  • Teikti pasiūlymus, kaip tobulinti naujų vartotojų prijungimo procesą ir gerinti klientų patirtį naujų vartotojų procese.

Reikalavimai

  • Turėtum aukštąjį universitetinį/neuniversitetinį išsilavinimą;
  • Turėtum ne mažesnę nei 2 metų vadovavimo komandoje darbo patirtį;
  • Turėtum darbo su klientų aptarnavimu patirties (būtų privalumas);
  • Gebėtum gerai bendrauti anglų bei rusų kalbomis;
  • Būtum savarankiškas, turėtum gerus laiko ir darbo planavimo įgūdžius;
  • Būtum komunikabilus, atsakingas, kruopštus, būtum orientuotas į rezultatą, turėtum gerus bendravimo su klientais ir darbo komandoje įgūdžius;
  • Turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

• atsakingą ir įdomų darbą didelėje ir pažangioje ,,Lietuvos energijos" įmonių grupėje;
• aukščiausius kolegų darbo standartus, profesionalumą, orientaciją į rezultatą;
• platų ir įdomų atsakomybių lauką!