ELEKTROS RINKOS EKSPERTAS (-Ė) DUOMENŲ CENTRO VYSTYMO SKYRIUJE

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Dirbti su strateginiu projektu, kurio tikslas sukurti ir įdiegti bendrą energijos duomenų kaupimo ir keitimosi jais platformą (angl. Data Hub);
  • Analizuoti kitų šalių patirtį diegiant Supplier Centric elektros rinkos modelį bei suformuluoti reikalingus pokyčius Lietuvos rinkai;
  • Parengti Data Hub sistemos investicijų projektą bei identifikuoti ir aprašyti Data Hub sistemos inicijuojamus rinkos pokyčius ir jų naudas;
  • Kartu su ESO kolegomis iš Kainodaros ir kontrolės skyriaus derinti parengtą investicijų projektą su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija;
  • Padėti Verslo procesų ir IT pokyčių ekspertams rengti rinkos procesų aprašymus bei IT sistemų funkcinius reikalavimus;
  • Užtikrinti, kad diegiami verslo procesai, IT pokyčiai ir Data Hub sistema atitinka ateities elektros rinkos vystymosi tendencijas ir iš to kylančius reikalavimus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, energetikos, technologinių ar tiksliųjų mokslų srityse);
  • Suinteresuotųjų šalių valdymo ir verslo reikalavimų identifikavimo patirtis;
  • Su elektros rinka susijusių teisės aktų, reglamentų, direktyvų ir gerųjų praktikų išmanymas ir rinkos tendencijų analizės patirtis;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, aiškiai komunikuojant darbo rezultatus;
  • Noras domėtis diegiama IT sistema ir gilintis į jos niuansus;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Lyderio savybės, veržlumas siekiant rezultatų ir inovatyvus požiūris į darbą;
  • Elektros energijos tiekėjų veiklos procesų išmanymas būtų privalumas.

Papildoma informacija

Kodėl pas mus?

  • Patirtis dirbant su Lietuvos Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimu;
  • Patirtis diegiant didelės apimties IT sistemą ir įgyvendinant rinkos pokyčius;
  • Susipažinsi elektros rinkos dalyviais ir suprasi jų veiklos principus;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius.