VERSLO PROCESŲ EKSPERTAS (-Ė) DUOMENŲ CENTRO VYSTYMO SKYRIUJE

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Dirbti su strateginiu projektu, kurio tikslas sukurti ir įdiegti bendrą energijos duomenų kaupimo ir keitimosi jais platformą (angl. Data Hub);
  • Atlikti esamų mažmeninės elektros rinkos procesų analizę ir sudaryti pokyčių planą siekiant standartizuoti esamus procesus pagal geriausias EU praktikas;
  • Derinti rinkos procesų pokyčius su elektros rinkos dalyviais ir kitomis suinteresuotomis šalimis;
  • Kontroliuoti samdomų rangovų darbus, dalyvauti sistemų testavimuose ir užtikrinti diegiamų procesų atitiktį keliamiems reikalavimams.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, energetikos, technologinių ar tiksliųjų mokslų srityse);
  • Procesų analizės ir dokumentacijos rengimo patirtis;
  • Suinteresuotųjų šalių valdymo ir verslo reikalavimų identifikavimo patirtis;
  • Procesų valdymo žinios bei procesų modeliavimo (schemų braižymo ir aprašymo) patirtis;
  • Teisės aktų, standartų, dokumentacijos, gerųjų praktikų ir rinkos tendencijų analizės patirtis;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, aiškiai komunikuojant darbo rezultatus;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Analitinis mąstymas, pastabumas detalėms ir proaktyvumas;
  • Mažmeninės elektros rinkos išmanymas būtų privalumas.

Papildoma informacija

Kodėl pas mus?

  • Patirtis dirbant su Lietuvos Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimu;
  • Patirtis diegiant didelės apimties IT sistemą ir įgyvendinant rinkos pokyčius;
  • Susipažinsi elektros rinkos dalyviais ir suprasi jų veiklos principus;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius.