ATITIKTIES IR RIZIKOS VADOVAS (-Ė)

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausantis „Gamybos optimizavimas“ užtikrins maksimalų elektros gamintojų efektyvumą ir pelningumą. Bendrovė teiks optimizavimo – gamybos planavimo paslaugas ir elektros gamintojų vardu prekiaus elektros energija „Nord Pool“ biržos dienos prieš ir dienos eigos platformose.

www.le.lt

Darbo aprašymas

  • Vykdyti ir/arba koordinuoti duomenų teikimą pagal REMIT, EMIR ir kitų teisės aktų reikalavimus;
  • Su bendrovės veikla susijusių rizikų valdymas, prevencija ir kontrolė;
  • Europos sąjungos energetikos sektoriui taikytinų reguliacinių priemonių įgyvendinimas bendrovėje;
  • Reikiamų atitikties procesų kūrimas ir priežiūra bendrovėje;
  • Dalyvavimas Lietuvos Energijos grupės atitikties projektuose ir jų įgyvendinimo koordinavimas bendrovėje;
  • Bendrovės darbuotojų konsultavimas atitikties ir rizikų valdymo srityse;
  • Raštų trečiosioms šalims (valstybinėms organizacijoms, partneriams) ir vidaus teisės aktų rengimas;
  • Sutarčių rengimas/derinimas/kuravimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas teisės srityje;
  • Geri teisės aktų skaitymo, supratimo ir analizavimo įgūdžiai;
  • REMIT, EMIR teisės aktų išmanymas - privalumas;
  • ES teisės išmanymas;
  • Bent 3 metų patirtis teisės srityje (teisėkūra, teisinė kontrolė);
  • Raštvedybos įgūdžiai;
  • Anglų kalbos įgūdžiai;
  • Sutarčių teisės principai.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Atsakingas ir įdomus darbas vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas inicijuojant pokyčius ir dalyvaujant stambiuose projektuose;
  • Išskirtinės profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės grupės mastu;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais – siekiame kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda.