PREKYBOS IR PLANAVIMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausantis „Gamybos optimizavimas“ užtikrins maksimalų elektros gamintojų efektyvumą ir pelningumą. Bendrovė teiks optimizavimo – gamybos planavimo paslaugas ir elektros gamintojų vardu prekiaus elektros energija „Nord Pool“ biržos dienos prieš ir dienos eigos platformose.

www.le.lt

Darbo aprašymas

  • Prekybos strategijos sudarymas ir vykdymo užtikrinimas;
  • Efektyvus valdomų elektrinių gamybos režimų planavimas;
  • Pelningas elektros energijos pardavimo prekybos biržose ar kitais būdais užtikrinimas;
  • Bendrovės atstovavimas klientams ir valstybinėms institucijoms;
  • IT optimizavimo sprendimų diegimo užtikrinimas;
  • Elektros energijos rinkos stebėsena ir analizė;
  • Verslo rizikų identifikavimas ir valdymas;
  • Aplinkosaugos funkcijų vykdymas;
  • Padalinio komandos ugdymas, motyvavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas inžinerinėje srityje;
  • Bent 3 m. patirtis elektros prekyboje;
  • Puikus fizinės elektros prekybos sistemų išmanymas;
  • Geras elektros gamybos ir perdavimo principų žinojimas;
  • Vadovavimo komandai patirtis būtų privalumas;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai;
  • Pasižymi gerais derybiniais bei analitiniais gebėjimais.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Atsakingas ir įdomus darbas vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas inicijuojant pokyčius ir dalyvaujant stambiuose projektuose;
  • Išskirtinės profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės grupės mastu;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais – siekiame kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda.