FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė)

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausantis „Gamybos optimizavimas“ užtikrins maksimalų elektros gamintojų efektyvumą ir pelningumą. Bendrovė teiks optimizavimo – gamybos planavimo paslaugas ir elektros gamintojų vardu prekiaus elektros energija „Nord Pool“ biržos dienos prieš ir dienos eigos platformose.

www.le.lt

Darbo aprašymas

  • Finansų funkcijos naujai steigiamoje Bendrovėje kūrimas ir standartizavimas;
  • Bendrovės veiklos ir finansų kontrolės vykdymas;
  • Finansinių rezultatų vertinimas, veiklos ir finansinių ataskaitų rengimas;
  • Bendrovės finansavimo užtikrinimas, piniginių srautų valdymas ir efektyvaus lėšų panaudojimo kontrolė;
  • Buhalterinės apskaitos paslaugos koordinavimas;
  • Bendrovės veiklos biudžeto ir ilgalaikių finansinių planų rengimas bei valdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų srityje (ekonomika, buhalterinė apskaita, finansų valdymas ir pan.);
  • Bent 3 metų patirtis finansų valdymo srityje;
  • Patirtis finansinių ataskaitų rengime, geras  esminių finansinių rodiklių skaičiavimo principų išmanymas;
  • Puiki anglų kalba;
  • Labai geri MS Excel įgūdžius. Power BI įgūdžiai – privalumas;
  • Puikūs analitinio mąstymo,  informacijos sisteminimo ir apibendrinimo įgūdžiai bei gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus;
  • Aukšta orientacija į rezultatą, noras tobulėti bei gebėjimas adaptuotis nuolatinėje pokyčių aplinkoje.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Atsakingas ir įdomus darbas vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas inicijuojant pokyčius ir dalyvaujant stambiuose projektuose;
  • Išskirtinės profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės grupės mastu;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais – siekiame kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda.