ELEKTROS TINKLO EKSPLOATAVIMO SKYRIAUS INŽINIERIUS (-Ė)

  • Kaunas, Lietuva

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?
„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Klientų kreipinių nagrinėjimas, atsakymų rengimas;
  • Klientų užklausų nagrinėjimas ir atsakymų pateikimas;
  • Bendravimas su klientais sprendžiant klientų pateikiamus klausimus;
  • Bendravimas su skyriaus zonų inžinieriais ir kitais ESO skyriais surenkant informaciją, reikalingą pateikti klientui;
  • Duomenų iš tinklo programų surinkimas ir ataskaitų rengimas;
  • Prezentacijų rengimas.

Reikalavimai

  • Turėtum aukštąjį universitetinį/neuniversitetinį elektrotechninį arba techninį išsilavinimą;
  • Suvoktum elektros tinklo veikimo, eksploatavimo principus;
  • Turėtum darbo MS Office bei GIS, DocLogix, Power Point programų vartotojo įgūdžius;
  • Būtum savarankiškas, turėtum gerus laiko ir darbo planavimo įgūdžius;
  • Būtum komunikabilus, atsakingas, kruopštus, būtum orientuotas į rezultatą, turėtum gerus bendravimo su klientais ir darbo komandoje įgūdžius;
  • Turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą vienoje didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, valdomoje pagal pažangiausius vadybos standartus;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.