DUOMENŲ ANALITIKAS (-Ė) VERSLO ANALITIKOS SKYRIUJE

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Analitinių įrankių kūrimas (duomenų paėmimui, analizei, procesų optimizavimui, procesų stebėsenai, automatizacijai);
  • Ataskaitų ruošimo įrankių kūrimas, kurie skirti naudoti specialistams (be analitikų pagalbos);
  • Verslo įžvalgų teikimas;
  • Procesų, informacinių sistemų peržiūra, jų tobulinimas ir vystymas, dalyvavimas diegiant jų pakeitimus;
  • Duomenų kokybės informacinėse sistemose tvarkymas;
  • Projektų valdymas, dalyvavimas vertinant projektų poreikį;
  • Naujų analizės metodų inicijavimas, diegimas ir tobulinimas;
  • Įrankių naudojimo mokymai vartotojams;
  • Vieningų duomenų valdymo, stebėsenos ir analizės politikų bei metodikų rengimas.

Reikalavimai

Mūsų prioritetas, kad tu:

  • turėtum aukštąjį išsilavinimą ekonometrijos, statistikos, matematikos ar tiksliųjų mokslų srityje;
  • turėtum ne mažesnė nei dvejų metų panašaus darbo patirties;
  • turėtum bazines žinias apie duomenų bazes ir ETL procesus;
  • turėtum pagrindines programavimo žinias (SQL, VBA, kita);
  • turėtum darbo patirties su analitikos programomis: Tableau, Power BI, Qlik Sense ar pan.;
  • turėtum puikius statistikos/analizės programinių paketų įgūdžius (Knime, SPSS, R);
  • turėtum puikius darbo su MS Office įgūdžius, šskirtinius darbo su MS Excel (PowerPivot, PowerQuery, VBA) gebėjimus;
  • Labai gerai mokėtum lietuvių kalbą raštu ir žodžiu;
  • Gerai mokėtum anglų kalbą raštu ir žodžiu;
  • turėtum analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos ir duomenų srautus įgūdžius;
  • būtum organizuotas, iniciatyvus, atidus;
  • turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje;
  • nemonotonišką darbą kupiną iššūkių;
  • neįkainuojamą patirtį auginant bendravimo kompetenciją;
  • karjeros galimybes ,,Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • draugišką profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti.