ITT KEITIMŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ CENTRAS?

Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų bendrovių, teikianti IT ir telekomunikacijų paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms.

www.etic.lt

Darbo aprašymas

  • ITT pokyčių vykdymo kokybės užtikrinimas;
  • Ataskaitų apie ITT pokyčių vykdymą teikimas;
  • Procesų analizė ir pasiūlymų teikimas;
  • Diegimų kalendoriaus koordinavimas;
  • Pokyčių dokumentavimo užtikrinimas;
  • Nuolatinis ITT pokyčių valdymo gerinimas.
  • Bendrovės darbuotojų konsultavimas apie ITT pokyčių vykdymo procesą.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina – informacinių technologijų, tiksliųjų mokslų srityje);
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, orientacija į rezultatą;
  • Geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;
  • Darbo 1-oje pagalbos linijoje (ServiceDesk) patirtis būtų didelis privalumas;
  • Darbas valdant ITT pokyčius laikantis gerųjų praktikų pagal ITIL būtų privalumas;
  • ITIL sertifikatas (-ai) būtų privalumas.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Darbą komandoje valdančioje vieną didžiausių ITT infrastruktūrą Lietuvoje;
  • Galimybę pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose;
  • Su profesionalų komanda atrasi geriausius sprendimus;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.