VEIKLOS EFEKTYVUMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL „Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!

www.le.lt

Darbo aprašymas

  • Prisidėti prie Lietuvos energijos grupės veiklos efektyvumo strategijos kūrimo, planavimo ir įgyvendinimo;
  • Diegti LEAN kultūrą didžiausioje grupės įmonėje, turinčioje 2400 darbuotojų;
  • Taikyti Agile metodologiją ir integruoti Agile principus kasdienėje įmonės veikloje;
  • Ieškoti galimybių bei siūlyti inovatyvius sprendimus veiklos tobulinimui ir automatizavimui;
  • Užtikrinti įmonės veiklos procesų tobulinimą bei jų rodiklių stebėseną;
  • Vesti komandą siekiant ambicingų tikslų ir sėkmingų projektų įgyvendinimo.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis susijusi su veiklos efektyvinimu ir vadovavimu komandai;
  • Atvirumas technologijoms, kūrybiškumas ir veiklos efektyvumo įrankių žinojimas arba noras išmokti (VSM, design thinking, RPA, customer journey ir kt.)
  • Labai geri komunikavimo įgūdžiai lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Puikūs laiko, veiklos planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Labai geri procesų valdymo ir  strateginio mąstymo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, lankstumas;
  • Puikūs darbo MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Sharepoint) įgūdžiai.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas ir galimybė kurti pokyčius vienoje didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, valdomoje pagal pažangiausius vadybos standartus;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.