PRAKTIKANTAS (-Ė) KLIENTŲ PROCESŲ VALDYMO SKYRIUJE

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.

#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“. Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.

www.eso.lt

Darbo aprašymas

Tavo praktikos misija:

  • Susipažinti su ESO klientų procesais, iš kurių didžiausi yra elektros ir dujų naujų klienų prijungimo.
  • Prisidėti prie procesų analizės, aprašymo, pokyčių planavimo ir valdymo;
  • Prisidėti planuojant komunikaciją klientams, gerinant ESO svetainę, savitarną ir kliento patirtį (angl. user experience);
  • Analizuoti duomenis ir teikti įžvalgas bei pasiūlymus.

Reikalavimai

Mums svarbu, kad Tu:

  • Turėtum noro domėtis;
  • Būtum paskutinių kursų socialinių/technologinių mokslų krypties studentas;
  • Turėtum anglų kalbos žinių.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Praktiką siekiant suprasti kaip formuojama ir iš ko susideda kliento patirtis, arba;
  • Praktiką aprašant ir detalizuojant pagal AGILE valdomus IT pokyčius, arba;
  • Praktiką tobulinant ir valdant vieną sudėtingiausių ESO procesų, arba;
  • Praktiką analizuojant didelius duomenų kiekius ir ieškant juose atsakymų į klausimus, arba;
  • Praktiką tobulinant interneto svetainę ir kuriant vizualines komunikavimo priemones;
  • Komandos pagalbą ir palaikymą pradedant darbus;
  • Įvairius iššūkius ir galimybę sukurti ką nors vertingo ir liekančio ilgai po praktikos.