KONSERWATOR MASZYN I URZĄDZEŃ – PRZEPOMPOWNIA WODY I ŚCIEKÓW

  • Wołczyn, Polska
  • Pełny etat
  • Contract type: Permanent Contract
  • Years of experience: 1 to 3 years
  • Activity: Baking

Opis firmy

Lesaffre Polska S.A. w Wołczynie – firma ze 160 – letnią tradycją i doświadczeniem
w przemyśle fermentacyjnym – producent najwyższej jakości drożdży piekarskich oraz dodatków piekarniczych w kraju poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołczyn

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • nadzór nad pracą kotłów parowych (gazowych i na biomasę)
  • nadzór nad pracą pompowni wody oraz ścieków,
  • wykonywanie konserwacji armatury wodnej i ściekowej,
    a także jej wymiana w przypadkach zużycia lub awarii.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego
    o profilu mechanicznym, elektrycznym lub energetycznym
  • doświadczenia zawodowego w pracy o podobnym charakterze
  • wiedzy w zakresie działania urządzeń wodnych
    i ściekowych
  • mile widziane uprawnienia energetyczne z grupy
    II (cieplne)
  • komunikatywności i dyspozycyjności

Dodatkowe informacje

Co chcemy Ci zaoferować?

  • motywacyjne wynagrodzenie + premia
  • bogaty pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii oraz przedszkola, dofinansowanie do obiadów, kartę Multisport i inne
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych
  • możliwość zdobywania doświadczeń i czerpania wiedzy od współpracowników
  • pełne wsparcie i przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swój potencjał
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca w systemie trzyzmianowym)

W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami:

Rekruter- Natalia Michalak
tel: 661 703 003

Filmy do obejrzenia