Tapasztalt / Szenior Karbantartó

  • Teljes munkaidő
  • Years of experience: 3 to 5 years
  • Activity: Baking
  • Contract type: Permanent Contract

Úgy érzed kiemelkedő vagy a LAKATOS szakmában, a munkatársaid  is Hozzád fordulnak tanácsért, ha elakadnak?

Gépész karbantartó csapatunkba most az alábbi munkakörbe keresünk kollégákat:

 A LESAFFRE Csoport a világpiac kiemelkedő élesztőgyártója és forgalmazója, a fermentációs ipar egyik vezető kulcsszereplője. Magyarországon is több, mint 140 éve stabilan és nyereségesen működünk, sütőipari vállalkozások és családok százezreit látjuk el élelmiszeripari alapanyagokkal.

Vállalatunk nem egy tipikus „multi”: egyszerre jellemzők rá a nemzetközi vállalatok előnyei és a középvállalkozások barátságos hangulata!

Állás leírása

Feladatok:

  • Csomagolóüzemi gépek, berendezések állapotának felmérése, és tervezett karbantartása: élelmiszeripari extruderek, csomagológépek, szállítópályák, raklapkezelők, szivattyúk, kapcsolódó technológiai szerelvények
  • Tárolótartályok, csővezetékek, szelepek, szabályozó szelepek állapotának felmérése, javítás előkészítése, elvégzése
  • Időszakos segítség szeparátorok, energetikai és szennyvízkezelő berendezések, nagy méretű folyadéktechnológiai berendezések, hajtóművek, biogáz üzem állapotának felmérésében, javítás előkészítésében illetve elvégzésében
  • Nagyobb javítások, felújítások koordinálása, ennek során 3-4 fős csapat szakmai irányítása

Képzettség

Elvárások:

  • Gépésztechnikusi végzettség
  • Min. 3-5 év munkatapasztalat
  • Termelőüzemben szerzett tapasztalat (élelmiszeripari gyártó környezet előnyben)
  • Feladat és eredmény centrikusság megbízhatóság, pontos és önálló munkavégzés (többször rajzdokumentáció alapján)
  • Szakma szeretete

További információk

Előnyt jelent:

  • Mechatronikai ismeretek
  • Gép-forgácsolási ismeretek
  • Pneumatikus rendszerek, ipari vezérlések terén szerzett jártasság
  • Targoncavezetői engedély és kötöttpályás darukezelői engedély (2t)

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.
  • 1 műszak (7:00 - 15:00)
Adatvédelmi irányelvek