SPECJALISTA DS. FERMENTACJI

  • Wołczyn, Poland
  • Pełny etat
  • Contract type: Permanent Contract
  • Years of experience: 1 to 3 years
  • Activity: Baking

Opis firmy

Lesaffre Polska S.A. w Wołczynie – firma ze 160 – letnią tradycją i doświadczeniem w przemyśle fermentacyjnym – producent najwyższej jakości drożdży oraz dodatków piekarskich w kraju poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • prowadzenie i nadzorowanie procesu fermentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami technologicznymi
  • kontrola i analiza procesu oraz prowadzenie zapisów w raportach produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji działowej tj. instrukcji, procedur, raportów

Kwalifikacje

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia co najmniej średniego technicznego, preferowane wyższe - inżynierskie
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży spożywczej)
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • wysokiej motywacji do pracy
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
  • swobodnej obsługi pakietu MS Office

Dodatkowe informacje

Co chcemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca w systemie mieszanym: jedno i trzy zmianowym) w stabilnej, ciągle rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii, przedszkoli, posiłków i wiele innych benefitów
  • kontakt z nowoczesną technologią i możliwość zdobywania doświadczeń
  • pełne wsparcie i przyjazną atmosferę