Tester oprogramowania

  • Pełny etat

Opis firmy

Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działa na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.

Z oprogramowania Shoper korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Dołącz do nas by budować e-commerce jutra!

Opis stanowiska

  • Projektowanie i wykonywanie testów manualnych dla aplikacji webowej - oprogramowanie Shoper,
  • Przygotowanie raportów z wykonywanych testów,
  • Projektowanie i implementowanie automatycznych testów aplikacji (minimum 50% czasu),
  • Rozwój środowiska testów automatycznych - Selenium WebDriver - Codeception ,
  • Wsparcie zespołu testerów w tematyce automatyzacji (dobre praktyki, CR),
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim.

Kwalifikacje

  • 3 - 5 lat doświadczenia w testach aplikacji web,
  • Znajomość tematyki komunikacji poprzez API,
  • Doświadczenie w automatyzacji testów funkcjonalnych,
  • Umiejętność programowania w dowolnym języku obiektowym,
  • Znajomość podstaw w tematyce bezpieczeństwa aplikacji WEB,
  • Znajomość Selenium WebDriver, GIT, Linux.

Mile widziane:

  • Znajomość działania framework’a Codeception,
  • Znajomość tworzenia zapytań SQL.

Dodatkowe informacje

  • Bogata oferta warsztatów i szkoleń,
  • Ty wybierasz sprzęt na jakim pracujesz,
  • Pracujemy w modelu hybrydowym,
  • Elastyczny czas pracy.
  • B2B 8 000 - 10 000 netto / miesiąc
  • UoP 8 000 - 10 000 brutto / miesiąc