Android Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

Fourthwall to firma, która pozwala twórcom / artystom dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i klientów. Budujemy i rozwijamy platformę, która nie tylko łączy dwie strony, ale również pomaga im wchodzić w interakcję i inspirować się nawzajem.

Podczas gdy nasi klienci mogą zając się tworzeniem, my zapewniamy przestrzeń do wzrostu ich biznesu.

Jesteśmy zespołem ludzi, którym zależy aby ich praca robiła różnicę.

Poszukujemy ludzi myślących samodzielnie, a chętnie dzielących się swoją wiedzą.

Dołącz do nas!

Opis stanowiska

Poszukujemy eksperta specjalizującego się w aplikacjach mobilnych który podejmie się stworzenia fundamentu, ekosystemu oraz wdrożeniu praktyk które pozwolą z przyjemnością rozwijać produkt przyszłemu zespołowi. Będziemy najsłynniejszym projektem w twoim portfolio 💪

Kwalifikacje

Czego szukamy u kandydatów?

  • doskonałej znajomości technicznej języka Kotlin,
  • doświadczenia w budowaniu i skalowaniu architektury aplikacji mobilnych,
  • doświadczenia w dbaniu o bezpieczeństwo aplikacji mobilnych,
  • doświadczenia przy wdrażaniu aplikacji mobilnych do sklepu Play oraz w ich utrzymywaniu po wdrożeniu,
  • umiejętności dokumentowania pisanego kodu,
  • doświadczenia w pracy z narzędziami takimi jak GitLab, Slack, JIRA,

Ponadto:

  • umiejętności miękkich, otwartości do rozmów, dzielenia się wiedzą oraz wszelkimi pomysłami,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację zarówno w piśmie jak i mowie,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Kubernetes, GCP, service mesh, Ruby, Node.js a także pasje związane z 3D oraz fotografią.

Dodatkowe informacje

W zamian otrzymasz:

  • wynagrodzenie 17 000 - 20 000 PLN + VAT,
  • udziały w produkcie (opcja na akcje),
  • umowa B2B na czas nieoznaczony + powstrzymywanie od świadczenia usług (płatne)
  • ciekawy i wymagający projekt, na który masz realny wpływ,
  • pracę w zespole złożonym z doświadczonych ekspertów i niesamowitych ludzi,
  • najnowsze standardy wykorzystywanych narzędzi - aktualne i wspierane frameworki, bez pracy na przestarzałym kodzie,
  • ładne oraz dobrze wyposażone biuro na poznańskich Jeżycach,
  • mnóstwo perków (MultiSport, LUX MED, budżet edukacyjny, integracje),
  • najnowszy, dobry sprzęt zgodny z Twoimi preferencjami.