Java Developer

  • Wagonowa, Wrocław, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Sendit to jedna z największych platform wysyłkowych w tej części Europy. Za sprawą naszych rozwiązań wiele rodzimych e-commerców zyskało dostęp do wielomilionowego rynku kupujących. Przemyślany model biznesowy, możliwość w pełni zdalnej obsługi logistyki sprzedaży, oraz dostęp do pełnego wachlarza kurierów - za to klienci kochają Sendit. Jesteśmy przykładem firmy, która w oparciu o polską myśl technologiczną zbudowała przewagę konkurencyjną a swoim klientom dostarczyła produkt, z którego chcą korzystać. Już teraz liczba zarejestrowanych użytkowników naszej platformy jest bliska pół miliona!

Mamy wielkie ambicje - jeśli Ty również, dołącz do naszego zespołu developerskiego i rozwijaj z nami Sendit!

O zespole:

Pracujemy w niewielkich - 6 osobowych teamach, korzystamy ze SCRUMa tam gdzie widzimy to zasadne. Organizujemy swoją pracę w we współpracy z Product Ownerem, ale sami decydujemy w jaki sposób "przyrost" będzie zrealizowany.

Opis stanowiska

  • Praca nad rozwojem nowych funkcjonalności platformy do zamawiania usług kurierskich,
  • Praca nad rozwojem Sendit API,
  • Integracja platform Sendit oraz Bliskapaczka z klientami,

Kwalifikacje

Mamy otwarte głowy - narzędzia i stack technologiczny zmieniają się wraz z nowymi pomysłami i pracownikami na pokładzie, ale doświadczenie w pracy z poniższymi to dla nas sygnał, że jesteś właściwą osobą:

  • Java, REST, Git, SOAP,
  • Technologie: Springboot, Docker, Spock, Rancher, Gitlab, Postgresql,
  • Narzędzia i frameworki: Gitlab, Jenkins, Crucible, Jira, Confluence, Sonar, Git, Agile, Scrum,
  • Inne: Jenkins, Rabbit MQ, JIRA, My SQL, Angular, Ansible, NGNIX, Sonar,
  • Mile widziane: TypeScript.

Dodatkowe informacje

W zamian otrzymasz:

  • Budżet na konferencje i szkolenia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta sportowa,
  • Firmowe spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • Ponadto: parking, kuchnia, gameroom, parking dla rowerów i prysznic,

Filmy do obejrzenia