Fullstack Angular Developer (+ Java)

  • Pełny etat

Opis firmy

Sendit to jedna z największych platform wysyłkowych w tej części Europy. Za sprawą naszych rozwiązań wiele rodzimych e-commerców zyskało dostęp do wielomilionowego rynku kupujących. Przemyślany model biznesowy, możliwość w pełni zdalnej obsługi logistyki sprzedaży, oraz dostęp do pełnego wachlarza kurierów - za to klienci kochają Sendit. Jesteśmy przykładem firmy, która w oparciu o polską myśl technologiczną zbudowała przewagę konkurencyjną a swoim klientom dostarczyła produkt, z którego chcą korzystać. Już teraz liczba zarejestrowanych użytkowników naszej platformy jest bliska pół miliona!

Mamy wielkie ambicje - jeśli Ty również, dołącz do naszego zespołu developerskiego i rozwijaj z nami Sendit!

O zespole:

Pracujemy w niewielkich - 6 osobowych teamach, korzystamy ze SCRUMa tam gdzie widzimy to zasadne. Organizujemy swoją pracę we współpracy z Product Ownerem, ale sami decydujemy w jaki sposób "przyrost" będzie zrealizowany.

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie projektowanie i rozwijanie intrface'ów aplikacji przy wykorzystaniu pełnych możliwości Angular'a.

W tym:

  • Rozwijanie nowych funkcjonalności (front oraz backend) oraz utrzymywanie dotychczasowych (w proporcjach 80% : 20%),
  • Pisanie testów jednostkowych i/lub testów komponentów,
  • Udział w pracach zespołów SCRUMowych (planowanie, analiza, szacowanie, implementacja),

Kwalifikacje

Czego szukamy u kandydatów?

  • Doświadczenia w pracy nad Single Page Application i Responsive Web Design,
  • Znajomości i praktykowania Clean Code Principles,
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskami CD i CI w rozwiązaniach i infrastrukturze High Availability,
  • Umiejętność pisania Unit Testów,
  • Doświadczenia w pracy w samoorganizujących się zespołach (SCRUM),
  • Mile widziana znajomość SEO i / lub Tag Manager/Analytics,

Główne technologie wykorzystywane w codziennej pracy:

  • TypeScript, Angular (7-8), JavaScript, SCSS, Karma, Jasmine, Protractor,

Ponadto:

  • Java (11), Spring, Hibernate, PostgreSQL, ElasticSearch, Docker, Jasper Studio, Pentaho, Kubernetes, RabbitMQ, Redis,

Dodatkowe informacje

W zamian otrzymasz:

  • Budżet na konferencje i szkolenia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta sportowa,
  • Ponadto: parking, kuchnia, gameroom, parking dla rowerów i prysznic,