Prodajalec (m/ž), Rudnik, Ljubljana

  • Polni delovni čas
  • Telefonska številka: +386 1 888 89 12

Opis delovnega mesta

Te zanima prodaja? In želiš nuditi najboljšo uslugo kupcem v JYSK Slovenija skupaj z svojo ekipo? Rad/a imaš raznolikost in dinamično delovno okolje? 💪

Morda si prav ti oseba katero iščemo! 🙋

KAJ TI NUDIMO

Priložnost se imaš pridružiti maloprodajni verigi, katera želi biti prvi izbor za zaposlene v maloprodaji. Mi smo dinamično okolje, kjer se sliši tvoje razmišljanje, vključujemo te in tvoj razvoj nam je nadvse pomemben. Dodatno, v JYSK-u lahko pričakuješ:

  • priložnost za razvoj in prevzemanje dodatnih odgovornosti – naš cilj je popolniti minimalno 90% vodstvenih položajev z internimi kandidati. V kolikor pokažeš pravi pristop in vložiš delo, so priložnosti neomejene. Več poizvedi tukaj.
  • interna tekmovanja med trgovinami z zanimivimi nagradami ter letni izbor najboljše trgovine v državi z odlično nagrado za vse člane ekipe
  • atraktivne mesečne bonuse z katerimi nagrajujemo izvrstne prodajne rezultate
  • reden prihodek pri katerem izplačujemo tudi nadomestilo za potne stroške, malico, dodatek za minulo delo, regres ter jubilarne nagrade
  • pogodba za polni delovni čas, ob delu v izmenah katere planiramo minimalno tri tedne vnaprej da bi se lahko organiziral/a v prostem času
  • popust za zaposlene za vse proizvode v JYSK-u
  • prijetno delovno okolje v prijateljsko naravnanih ekipah, skozi organizirana druženja kot je letni JYSK party za vse zaposlene ali Family day
  • možnost sodelovanja v različnih športnih tekmovanjih (Ultrabalaton, Wings for life ipd.) ter v projektih trajnosti kot naprimer akcije pogozdovanja
  • možnost mednarodnega razvoja kariere

KAJ BODO TVOJE NALOGE

  • Tvoja odgovornost je prodaja v trgovini: nuditi našim kupcem izvrstno uslugo z nasmehom!
  • zagotavljaš da je trgovina 100% čista in dobro popolnjena z proizvodi
  • sodeluješ v prejemu, zlaganju in sestavljanju blaga, v skladišču in trgovini
  • imaš priložnost dobiti odgovornost za lasten oddelek znotraj trgovine

Spoznaj enega od naših prodajalcev in pridobi dodatne informacije tukaj.

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE

  • odprtost, prevzemanje iniciative ter nudenje vrhunske usluge našim kupcem
  • imaš nalezljiv entuzijazem in uživaš v razgovoru z kupci
  • dober/a si sodelavec/ka – skupaj z svojo ekipo delaš korak več, da bi dosegli izvrstne rezultate
  • rad/a imaš raznolikost in lahko se prilagajaš spremembam

JE TO TVOJA NASLEDNJA PRILOŽNOST? Prijavi se danes!

Proces zaposlovanja v Sloveniji:

Redno pregledujemo vse prispele prijave, ter zaključujemo proces ko najdemo pravega kandidata/ko. Vse kandidate za katere ocenimo, da odgovarjajo za pozicijo, pokličemo na razgovor za delo – neke pozicije vključujejo tudi dodatno oceno preko vprašalnika in/ali dodaten korak video prijave, na kateri se veselimo slišati tvojo motivacijo za pozicijo.

O NAS

Trdno verjamemo da so naši zaposleni ključ našega uspeha od odprtja prve trgovine leta 1979 do preko 3,300 trgovin danes. Zato težimo k razvoju in možnosti rasti znotraj JYSK-a ter se ponašamo z predanostjo in trudom katerega kažejo naši zaposleni. Imamo zaupanje eden v druge in verjamemo v delegiranje in svobodo z odgovornostjo.

JYSK želi vključiti vse, brez obzira na leta, spol, raso, spolno usmerjenost, fizične in mentalne sposobnosti, državljanstvo ali izkušnje. Skupaj zagotavljamo vključujočo kulturo katera opogumlja, podpira in slavi razlike naših zaposlenih. Prav ta kombinacija različnih mišljenj, talentov in edinstvenih osebnosti nas naredi močnejše.

Za več informacij, prosimo obišči našo karierno stran.

Prodajalec video                          ali       Standard Retail video

https://vimeo.com/297029274                 https://vimeo.com/348142280

Pravilnik o zasebnosti