Vodja trgovine (m/ž), Domžale

  • Polni delovni čas
  • Telefonska številka: +386 1 888 89 12

Opis podjetja

Describe what makes your company great

Opis delovnega mesta

Želiš motivirati in voditi celotno ekipo trgovine? Zagotoviti da ima tvoja ekipa najboljše rezultate, prodajni pristop ter da nudi našim kupcem najboljšo izkušnjo nakupovanja?

Potem si morda pravi ti oseba katero iščemo!

KAJ TI NUDIMO

Priložnost se imaš pridružiti maloprodajni verigi, katera želi biti prvi izbor za zaposlene v maloprodaji. Mi smo dinamično okolje, kjer se sliši tvoje razmišljanje, vključujemo te in tvoj razvoj nam je nadvse pomemben. Dodatno, v JYSK-u lahko pričakuješ:

  • priložnost za razvoj skozi izvrstne trening programe in mentorstvo. Več poizved tukaj.
  • interna tekmovanja med trgovinami z zanimivimi nagradami ter letni izbor najboljše trgovine v državi z odlično nagrado za vse člane ekipe
  • letni izbor najuspešnejših vodij trgovin v državi z službenim avtom za uporabo enega leta kot nagrado
  • atraktivne mesečne bonuse z katerimi nagrajujemo izvrstne prodajne rezultate
  • reden prihodek pri katerem izplačujemo tudi nadomestilo za potne stroške, malico, dodatek za minulo delo, regres ter jubilarne nagrade
  • popust za zaposlene za vse proizvode v JYSK-u
  • prijetno delovno okolje v prijateljsko naravnanih ekipah, skozi organizirana druženja kot je letni JYSK party za vse zaposlene ali Family day
  • možnost sodelovanja v različnih športnih tekmovanjih (Ultrabalaton, Wings for life ipd.) ter v projektih trajnosti kot naprimer akcije pogozdovanja
  • možnost mednarnodnega razvoja kariere

KAJ BODO TVOJE NALOGE

  • imaš odgovornost za svojo JYSK trgovino skupaj z svojim namestnikom/ico
  • zagotavljaš da je trgovina 100% pripravljena za prodajo in kupce skozi spodbudno komunikacijo, vodenje in treniranje svoje ekipe v skladu z našimi JYSK leadership vrednotami
  • aktivno delaš na ključnih pokazateljih, definiraš potrebne aktivnosti in motiviraš svojo ekipo za izvedbo
  • spremljaš in izpeljuješ koncepte in rutine v trgovini
  • zaposljuješ nove sodelavce, uvajaš jih v delo in razvijaš obstoječe člane ekipe
  • primer si svoji ekipi v vseh delovnih nalogah v trgovini

Spoznaj enega od naših vodji trgovine in pridobi dodatne informacije tukaj.

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE

  • izkušnje v vodenju, motiviranju in razvijanju ekipe
  • ustvarjanje pozitivne delovne atmosfere skozi spodbudno komunikacijo
  • pripravljenost za prevzemanje odgovornosti za trgovino in rezultate
  • veš kako zaključiti naloge in mirno rešuješ stresne situacije
  • težiš k izboljšanju rezultatov in se hitro pobereš po neuspehu

JE TO TVOJA NASLEDNJA PRILOŽNOST? Prijavi se danes!

Proces zaposlovanja v Sloveniji:

Redno pregledujemo vse prispele prijave, ter zaključujemo proces ko najdemo pravega kandidata/ko. Vse kandidate za katere ocenimo, da odgovarjajo za pozicijo, pokličemo na razgovor za delo – neke pozicije vključujejo tudi dodatno oceno preko vprašalnika in/ali dodaten korak video prijave, na kateri se veselimo slišati tvojo motivacijo za pozicijo.

O NAS

Trdno verjamemo da so naši zaposleni ključ našega uspeha od odprtja prve trgovine leta 1979 do preko 3,300 trgovin danes. Zato težimo k razvoju in možnosti rasti znotraj JYSK-a ter se ponašamo z predanostjo in trudom katerega kažejo naši zaposleni. Imamo zaupanje eden v druge in verjamemo v delegiranje in svobodo z odgovornostjo.

JYSK želi vključiti vse, brez obzira na leta, spol, raso, spolno usmerjenost, fizične in mentalne sposobnosti, državljanstvo ali izkušnje. Skupaj zagotavljamo vključujočo kulturo katera opogumlja, podpira in slavi razlike naših zaposlenih. Prav ta kombinacija različnih mišljenj, talentov in edinstvenih osebnosti nas naredi močnejše.

Za več informacij, prosimo obišči našo karierno stran.

Pravilnik o zasebnosti