Pracownik Działu Obsługi Klienta

  • Pełny etat

Opis firmy

JYSK to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły wyposażenia wnętrz, wywodząca się z Danii. W Polsce działamy od roku 2000 i każdego roku otwieramy kilkanaście nowych sklepów. Dzisiaj mamy ich już ponad 250. Dołącz do naszego zespołu.

Codzienne zadania i obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta zewnętrznego firmy JYSK,
  • Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami firmy JYSK,
  • Obsługa po-sprzedażowa (wymiany, zwroty, reklamacje),
  • Stała współpraca z innymi działami Centrum Dystrybucji w celu właściwej koordynacji procesu wysyłek towarów do klientów,
  • Stała współpraca ze sklepami JYSK,
  • Współpraca ze sklepami internetowymi JYSK w  krajach obsługiwanych przez Centrum Dystrybucji.

Dołącz do nas jeśli:

  • Znasz dobrze język angielski (w mowie i w piśmie);
  • Potrafisz obsługiwać pakiet MS Office;
  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu (mile widziane);
  • Jesteś gotowy/-a do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem (umowę na zastępstwo na okres minimum 1,5 roku);
  • Dodatkowe benefity takie jak: karta Multisport, opieka medyczna;
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami i platformami,
  • Dobrze zaplanowane szkolenie wprowadzające.