Specjalista ds. HR

  • Pełny etat

Opis firmy

Oferujemy Ci możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, w zaangażowanym i zmotywowanym zespole, szybko rozwijającej się organizacji, kładącej nacisk na rozwój i optymalizację istniejących procesów biznesowych. Kultura organizacyjna JYSK jest głęboko zakorzeniona w skandynawskich wartościach przedsiębiorczości i pracy zespołowej.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Procesy HR, m.in. rekrutacja, szkolenia, rozmowy roczne, badanie satysfakcji pracowników, on-boarding
  • Systemy HR, m.in. do rozmów rocznych, rekrutacji, szkoleń
  • Employer Branding
  • Udział w projektach HR
  • Współudział w procesach onboardingowych
  • Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych w roli trenera
  • Współtworzenie strony kariery dla DCR - Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku

Kwalifikacje

Jeżeli:

  • Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i lubiąca wyzwania
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze HR oraz umiejętność budowania relacji z osobami w różnych obszarach w organizacji
  • Sprawnie poruszasz się w środowisku MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Cenisz sobie samodzielność i posiadasz umiejętność rekomendowania rozwiązań
  • Znasz język angielski i polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Posiadasz wysokie nastawienie na realizację celów

zapraszam do aplikowania :)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Plan wdrożenia na stanowisko
  • Współpracę w koleżeńskiej atmosferze w oparciu o JYSK Values
  • Wsparcie przełożonego w oparciu o JYSK Leadership
  • Bieżący feedback i Indywidualny Plan Rozwoju
  • Ciekawe zadania i ambitne projekty, w tym międzynarodowe
  • Współudział w rozwoju Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku
  • Pulę innych benefitów, w tym dofinansowanie do pysznych obiadów w kantynie, czy też do karnetu sportowego.