Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

  • Pełny etat

Opis firmy

W związku z rozwojem, do centrali firmy w Gdańsku do Centrum Usług Księgowych obsługujących Polskę, Finlandię, Holandię, Belgię, Norwegię i Szwecję szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Meteorytowa 13

Za co będziesz odpowiedzialny?

Prowadzenie bieżącej księgowości dotyczącej rozliczeń towarowych dla jednej ze spółek JYSK, w tym m.in.:

  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • rozliczanie dostaw;
  • księgowanie faktur towarowych;
  • inne zadania z zakresu rozliczeń księgowych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B1 (praca w stałym kontakcie emailowym z obcojęzycznymi osobami);
  • znasz system SAP R/3;
  • dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel).

Jako członek naszego zespołu możesz liczyć na:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość korzystania z karty Multisport, opieki medycznej w LuxMed oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • komfortowe biuro i duży, darmowy parking oraz siłownię;
  • śniadania, owoce, pyszną kawę i lunche przygotowywane na miejscu za niewielką opłatą miesięczną;
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach JYSK;
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy.