Kierownik Sklepu JYSK Gorzów Wielkopolski

  • Pełny etat
  • Numer telefonu: +48 723 723 511

Opis stanowiska

JYSK poszukuje nastawionego na potrzeby klienta Kierownika Sklepu

Czy chcesz, być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać?
Czy jesteś gotowy, aby dać z siebie więcej i zakończyć sprzedaż sukcesem?
Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł? Jeśli tak, być może to właśnie na Ciebie czekamy.

Jeśli masz chęć na pozytywną zmianę i …

•    posiadasz doświadczenie w osiąganiu doskonałych wyników sprzedażowych razem ze swoim zespołem
•    posiadasz doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu zespołu oraz w wyszukiwaniu talentów
•    potrafisz zapewnić fachową obsługę klienta
•    potrafisz dawać z siebie  to co najlepsze i być aktywnym  członkiem zespołu
•    potrafisz samodzielnie podejmować decyzje w zmiennym, dynamicznym środowisku i wziąć odpowiedzialność za podjęte decyzje
•    chcesz się rozwijać, masz ambicję i determinację

Mamy dla Ciebie …

•    świetną atmosferę w pracy
•    pracę w środowisku, w którym liczy się szybkie podejmowanie praktycznych decyzji na każdym poziomie organizacji
•    umowę o pracę na okres 12 miesięcy, po roku możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony
•    możliwości rozwoju i praktyczne szkolenia na najwyższym poziomie
•    dostęp do usystematyzowanych struktur i konceptów stwarzających możliwość osiągania wysokich rezultatów
•    atrakcyjny system socjalny m.in. świadczenia świąteczne, możliwość przystąpienia do opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę rabatową JYSK, domki letniskowe w Danii
•    kulturę, w której doceniamy i celebrujemy wysokie wyniki

Pierwszy sklep JYSK powstał w 1979 roku, obecnie posiadamy ponad 2700 sklepów na całym świecie. W związku z planowanym rozwojem, poszukujemy najlepszych kandydatów. Wykorzystaj tę szansę i zostań częścią JYSK.

Kliknij przycisk „aplikuj”, aby wziąć karierę w swoje ręce. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o JYSK jako pracodawcy.

Wszystkie nadesłane aplikacje są analizowane na bieżąco i finalizujemy  proces rekrutacji, gdy tylko znajdziemy odpowiedniego kandydata.

Częścią procesu rekrutacji jest wideo-rekrutacja, dlatego możesz zostać poproszony/a o nagranie krótkiego wideo, w którym będziesz mógł/ mogła się nam zaprezentować.