Księgowa/Księgowy (umowa na zastępstwo)

  • Pełny etat

Opis firmy

Do centrali firmy w Gdańsku do Centrum Usług Księgowych obsługujących Polskę, Finlandię, Holandię, Belgię, Norwegię i Szwecję szukamy osoby na stanowisko:

Za co będziesz odpowiedzialny?

Prowadzenie bieżącej księgowości dotyczącej rozliczeń towarowych dla jednej ze spółek JYSK, w tym m.in.:

  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie dostaw;
  • Księgowanie faktur towarowych;
  • Inne zadania z zakresu rozliczeń księgowych.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie co najmniej A2 (praca w stałym kontakcie emailowym z obcojęzycznymi osobami);
  • Znasz systemu SAP R/3 (mile widziane);
  • Dobrze znasz pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Jako członek naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zastępstwo (około 1,5 roku) i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16;
  • Możliwość korzystania z karty Multisport, opieki medycznej w LuxMed oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Komfortowe biuro i duży, darmowy parking oraz siłownię;
  • Śniadania, owoce, pyszną kawę i lunche przygotowywane na miejscu za niewielką opłatą miesięczną;
  • Rabat pracowniczy na zakupy w sklepach JYSK;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy, z których możesz korzystać również prywatnie.