Kierownik Działu Obsługi Klienta

  • Pełny etat

Opis firmy

Czy wiesz, że...?

  • JYSK ma około  2700 sklepów w ponad 50 krajach na całym świecie oraz ponad 200 sklepów w Polsce i wciąż się rozwija,
  • Praktykujemy skandynawski styl zarządzania - dużo odpowiedzialności i dużo autonomii w bardzo przyjaznej atmosferze.

Opis stanowiska

Jako Kierownik Działu Obsługi Klienta, będziesz odpowiedzialny za nasz ogólnopolski zespół Obsługi Klienta. Będziesz bezpośrednio współpracował z Dyrektorem Generalnym JYSK Polska.

To Ty będziesz szkolić, motywować i rozwijać swoich pracowników – dajemy Ci przestrzeń do wdrażania Twoich pomysłów. Twoją rolą będzie również zapewnienie efektywnej współpracy z innymi działami. Wszystko, aby osiągnąć wspólny cel – zadowolenie Klientów z naszych usług. O poziom ich satysfakcji dbamy odpowiadając na zgłoszenia: telefoniczne, emailowe jak i poprzez chat czy FB.

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym, najlepiej w dziale obsługi klienta;
  • Tak jak my, kierujesz się dewizą ,,Klient nasz Pan” :);
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub biznesowego, a jeśli wywodzisz się z call center to będzie to dodatkowym atutem;
  • Potrafisz posługiwać się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (poziom minimum B2). Codzienny kontakt emailowy w języku angielskim;
  • W swojej pracy lubisz pracować z liczbami, które jak dobrze wiesz często wskazują drogę do celu.

Dodatkowe informacje

Jako członek naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Możliwość korzystania z karty sportowej, opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego (odpłatnie);
  • Komfortowe, nowe biuro i duży, darmowy parking;
  • Dobrze zaplanowane szkolenie wprowadzające;
  • Lunche w naszej firmowej stołówce;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy, z których możesz korzystać również prywatnie.