Главен инженер поддръжка автоматизирана технология - Дистрибуционен център Божурище

  • Пълен работен ден

Описание на фирмата

JYSK поема пътя си от един магазин в Дания през 1979 до повече от 3100 магазина днес, в различни краища на света. За да осигурим бъдещия си растеж, имаме нужда от най-добрите служители. Възползвай се от възможността да станеш част от JYSK. Ако ти си отдаден на работата, при нас ще срещнеш възможности!

Описание на длъжността

В момента търсим аналитичен, организиран и компетентен Главен инженер (Тийм лидер) поддръжка  на автоматизираната система за управление на склада в Дистрибуционния център. Системата е уникална за България и ще ти даде достъп до много нови знания в сферата на техническа поддръжка.

Твоите задължения ще включват:

  • Осигуряване на непрекъснатост на работата на автоматизираната система за управление на стоките в склада
  • Организиране и извършване на ремонти (планирани и непланирани) и поддръжка на всички съоръжения в съответствие с плана за поддръжка
  • Отстраняване на текущи грешки в работата на автоматизираната система
  • Дава предложения за оптимизиране на разходите: консумация на енергия, потребление на фолио в машини за опаковане, оптимизиране на ремонтните работи и поддръжката
  • Намиране на нови решения за оптимизиране на процесите на автоматизация
  • Управлява, обучава и оценява ръководители на смени и екип от техници
  • Работа с различни системи за автоматизация: SAP,  SCADA и др.

Квалификации

Изисквания:

  • Висше техническо образование в областта на механиката, мехатрониката или друга специалност по поддръжка на машините и съоръженията
  • Добро познаване и прилагане на принципите за поддръжка
  • 5 години предишен опит в сферата на техническа поддръжка
  • Опит с едновременно управление на няколко задачи
  • Проактивно отношение
  • Аналитичност и умения за решаване на проблеми
  • Добри комуникативни умения и умения за работа в екип
  • Умения за работа с техническа документация на английски език
  • Компютърни умения и познания за Microsoft Office

Допълнителна информация

Посрещаш възможностите и ние ти предлагаме…

  • Мотивиращо възнаграждение
  • Различни придобивки, сред които: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, субсидия за хранене във фирмената столова, карта Мултиспорт, отстъпка при пазаруване в магазините на JYSK
  • Работно време на смени - от понеделник до петък - от 6:00 до 14:30 и от 14:30 до 23:00
  • Въвеждащо обучение за складовата технология и оборудване
  • Професионални обучения за поддържане и повишаване на квалификацията
  • Осигурено работно облекло
  • Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера
  • Фирмени събития и тиймбилдинги
  • Възможност за развитие в международна компания
  • Страхотна фирмена култура
Политика за поверителност