• Pełny etat

Opis firmy

Czy wiesz, że...?

  • JYSK ma około  2700 sklepów w ponad 50 krajach na całym świecie oraz ponad 200 sklepów w Polsce i wciąż się rozwija,
  • Praktykujemy skandynawski styl zarządzania - dużo odpowiedzialności i dużo autonomii w bardzo przyjaznej atmosferze.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował/a, jeśli do nas dołączysz?

  • Adaptacją materiałów graficznych dla 29 krajów, w oparciu o dostarczony Graphical Identity i Graphical Master;
  • Przygotowywaniem projektów zgodnie z brief’em zarówno online jak i drukowanych;
  • Przygotowaniem do druku opakowań;
  • Przygotowaniem do druku materiałów graficznych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi oraz specyfikacją techniczną.

Kwalifikacje

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku grafika;
  • Bardzo dobrze znasz program InDesign, Photoshop i Ilustrator – warunek konieczny;
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (codzienny kontakt w języku angielskim z 29 krajami);
  • Posiadasz podstawową wiedzę w zakresie umożliwiającym integrację materiałów graficznych z systemami informatycznymi, np. Drupal, html, CSS, java.
  • Cechuje Cię dokładność, sumienność i dbałość o detale przy wykonywaniu powtarzalnych, cyklicznych zadań oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowe informacje

Co zyskasz?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;
  • Możliwość korzystania z karty Multisport, opieki medycznej w LuxMed oraz ubezpieczenia grupowego (odpłatnie);
  • Pracę w nowoczesnym biurze, a do tego śniadania, owoce i lunche;
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon służbowy, z których możesz korzystać również prywatnie;
  • Pracę w międzynarodowym zespole – 29 krajów;
  • Pracę w nietuzinkowym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio.