Πωλητές/τριες Μερικής Απασχόλησης, Χαλάνδρι

  • Μερικής απασχόλησης

Περιγραφή θέσης εργασίας

H JYSK αναζητά αφοσιωμένους πωλητές

Είστε πρόθυμοι να κάνετε την υπέρβαση για να κλείσετε μια πώληση; Σας αρέσει να εργάζεστε σε ένα ταχύτατα εξελισσόμενο περιβάλλον με συνεχείς προκλήσεις; Απολαμβάνετε τη συνεργασία με την ομάδα; Τότε πρέπει να είστε ο υποψήφιος που αναζητούμε.

Προσόντα

Δείχνετε αφοσίωση και

  • θέλετε να κάνετε πωλήσεις
  • δίνετε προτεραιότητα στους πελάτες και τους προσφέρετε μια μοναδική αγοραστική εμπειρία
  • δουλεύετε σκληρά και είστε ενεργό μέλος της ομάδας
  • ξεχωρίζετε σε ένα έντονο και δυναμικό περιβάλλον
  • έχετε το κίνητρο και τη φιλοδοξία να κάνετε καριέρα στη JYSK

Συναντάτε τις ευκαιρίες και σας προσφέρουμε…

  • ένα ανταγωνιστικό bonus που θα ανταμείψει τις εξαιρετικές πωλήσεις και τα αποτελέσματα
  • ευκαιρίες για ανάπτυξη και πρώτης τάξεως πρακτική εκπαίδευση
  • την ευκαιρία να συναγωνιστείτε, να κερδίσετε και να γιορτάσετε τα καλά αποτελέσματα
  • μια εξαιρετική εταιρική κουλτούρα
  • ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης

Πρόσθετες πληροφορίες

Από ένα κατάστημα στη Δανία το 1979, η JYSK επεκτάθηκε σε περισσότερα από 2.500 καταστήματα σε ολόκληρο τον κόσμο. Για να εξασφαλίσουμε τη μελλοντική ανάπτυξη χρειαζόμαστε τους καλύτερους εργαζόμενους.

Αρπάξτε την ευκαιρία να γίνετε μέλος της JYSK. Εάν δείξετε αφοσίωση θα συναντήσετε τις ευκαιρίες.

Πολιτική Απορρήτου