Analityk Systemowy w dziale WMS (Warehouse Management Systems)

  • Pełny etat

Opis firmy

Oferujemy Ci możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, wśród zaangażowanych i zmotywowanych  kolegów, w szybko rozwijającej się organizacji, kładącej nacisk na rezultat i optymalizację istniejących procesów biznesowych. Kultura organizacyjna firmy JYSK jest zdominowana przez skandynawskie korzenie, duch przedsiębiorczości i pracę zespołową.

Opis stanowiska

  • Codzienne wsparcie użytkowników systemów w Centrum Dystrybucji - jako pierwszy poziom wsparcia, poprzez obsługę zgłoszeń od użytkowników
  • Monitoring, analiza i działania usprawniające funkcjonalności systemów oraz monitorowanie komunikacji pomiędzy systemami
  • Zgłaszanie i wdrażanie usprawnień systemowych
  • Planowanie, projektowanie, testowanie i wdrażanie usprawnień systemowych przy współpracy z centralnym działem IT w Danii
  • Raportowanie problemów do zewnętrznych dostawców systemów (90% w języku angielskim)
  • Szkolenia użytkowników i przygotowywanie dokumentacji / instrukcji
  • Zarządzanie dostępami do systemów

Kwalifikacje

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość procesów logistycznych mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziane doświadczenie i praktyczna znajomość zagadnień związanych z obsługą systemów WMS (m.in. SAP)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Determinacja, szybkość w rozwiązywaniu problemów i szukaniu rozwiązań, kreatywność
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji, manuale, instrukcji

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do obiadów
  • 20% zniżki na towary zakupione w naszych sklepach na terenie całego kraju
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możesz również dołączyć do prężnie działającego „Klubu Biegacza”, którego członkowie biorą aktywny udział w różnych imprezach biegowym m. in. „Wings for life”