Operations Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Oferujemy Ci możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, w zaangażowanym i zmotywowanym zespole, szybko rozwijającej się organizacji, kładącej nacisk na rozwój i optymalizację istniejących procesów biznesowych. Kultura organizacyjna JYSK jest głęboko zakorzeniona w skandynawskich wartościach przedsiębiorczości i pracy zespołowej.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i rozwój zespołu operacji magazynowych, liczącego ponad 400 pracowników
  • Rozwijanie i budowanie bliskich relacji manager-coach z podległymi kierownikami, w celu zapewnienia im silnego wsparcia i motywacji w doskonaleniu ich umiejętności
  • Planowanie pracy magazynu zaopatrującego w towary klientów e-commerce i ponad 600 sklepów w Polsce i za granicą
  • Ciągłe doskonalenie operacji magazynowych i standardów obsługi
  • Zarządzanie budżetem OPEX – LABEX
  • Optymalizacja procesów logistycznych, przepływu towarów i stanów magazynowych
  • Proponowanie i przedstawianie Zarządowi innowacyjnych rozwiązań dla operacji, programów zapobiegania stratom i poprawy jakości procesów wewnętrznych
  • Nadzór nad magazynami zewnętrznymi

Kwalifikacje

  • Wysokie zdolności przywódcze, tworzenie pozytywnych relacji ze współpracownikami
  • Wysokie kompetencje w obszarze pracy zespołowej i umiejętność budowania skutecznych i efektywnych zespołów
  • Pozytywne nastawienie do zmian i umiejętność szybkiej adaptacji
  • Umiejętności określania celów i ustalania priorytetów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w operacjach magazynowych min. 4 lata, w tym doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (powyżej 300 osób)
  • Doświadczenie w operacjach magazynowych min. 8 lat
  • Doświadczenie w optymalizacji i wdrażaniu procesów
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu budżetem OPEX – LABEX (powyżej 40mln PLN)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2
  • Dostępność do systematycznych wyjazdów służbowych - ok 30 dni w ciągu roku - krajowych i zagranicznych

Dodatkowe informacje

o tym, co jeszcze oferujemy Tobie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Współpracę w dynamicznej organizacji i międzynarodowym środowisku
  • System benefitów - udostępniamy pakiety sportowe i medyczne
  • Gwarantujemy dobrą atmosferę - ważne są dla nas pozytywne relacje, wzajemna pomoc i poczucie równego traktowania