Technik utrzymania ruchu

  • Pełny etat

Opis firmy

Oferujemy Ci możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, wśród zaangażowanych
i zmotywowanych  kolegów, w szybko rozwijającej się organizacji, kładącej nacisk na rezultat i optymalizację istniejących procesów biznesowych. Kultura organizacyjna firmy JYSK jest zdominowana przez skandynawskie korzenie, duch przedsiębiorczości i pracę zespołową. Oferujemy pakiet benefitów, w tym dofinansowaną kantynę, ubezpieczenie grupowe i dodatki świąteczne.

Opis stanowiska

  • Utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń magazynu wysokiego składowania
  • Zapewnienie ciągłości pracy zautomatyzowanego systemu wysokiego składowania przy wykorzystaniu systemów komputerowych.
  • Współpraca z serwisem firmy wykonawczej podczas napraw planowych i awarii
  • Przestrzeganie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń
  • Realizacja planu konserwacji, remontów i przeglądów urządzeń
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji wewnątrzzakładowej w zakresie bhp, ppoż. itp.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Kwalifikacje

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe techniczne o profilu elektryczno-mechanicznych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Uprawnienia SEP-grupa 1 oraz uprawnienia UDT do obsługi i/lub konserwacji układnic magazynowych - mile widziane
  • Znajomośc języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym - mile widziane