Office Administrator

  • Pełny etat

Opis firmy

Od ponad 265 lat Jacobs Douwe Egberts (JDE) inspiruje się przekonaniem, iż niesamowite jest to, co może się wydarzyć przy filiżance kawy lub herbaty. Naszym celem jest wyzwolenie możliwości kawy I herbaty, aby tworzyć lepszą przyszłość. Dziś nasze portfolio kawy I herbaty dostępne jest na ponad 100 rozwiniętych i wschodzących rynkach, poprzez zbiór ponad 50 marek, które łącznie obejmują cały krajobraz kategorii, prowadzony przez wiodące marki użytku domowego, takie jak L’OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts  Old Town, Super, Pickwick i Moccona.

JDE jest częścią JDE Peet’s, największej na świecie firmy produkującej kawę I herbatę, z siedzibą w Holandii.

Jak wygląda praca w JDE?

Jesteśmy dumni z naszej pasji, zaangażowanych współpracowników, którzy nieustannie rzucają wyzwanie status quo i dążą do mistrzostwa we wszystkim, co robią, Nasz cel jest prosty, sprecyzowany i ambitny – JDE: kawa i herbata na każdą filiżankę.

W JDE jesteśmy stworzeni do tego, aby się wyróżniać. Każdego dnia jesteśmy postępowi, ambitni z natury, pomysłowi w działaniu i zdecydowani w podejściu, dostarczając cenne momenty związane z kawą i herbatą wszystkim na całym świecie.

Opis stanowiska

Jako Office Administrator będziesz odpowiedzialny/a za koordynację wszelkich kwestii związanych z biurem i administracją. Będziesz dbać o prawidłowe funkcjonowanie biura, zaopatrzenie i wsparcie pracowników w codziennej pracy.

Pozostałe obowiązki:

  • Obsługa poczty i przesyłek kurierskich, kontakt i negocjacje z dostawcami
  • Kontakt z administratorem budynku i serwisem sprzątającym
  • Bieżąca współpraca ze wszystkim zespołami w zakresie codziennego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego
  • Wsparcie w organizacji eventów firmowych
  • Koordynacja podróży służbowych, wsparcie w zamawianiu biletów lotniczych, noclegów etc.
  • Wsparcie działu HR w onboardingu pracowników
  • Inne prace administracyjne.

Kwalifikacje

Jeśli wyróżnia Cię odwaga i pewność siebie, aby zapuścić się w obszar nowych kultur i terytoriów, a także jeśli jesteś przepełniony duchem przedsiębiorczości I chęcią odniesienia licznych sukcesów, pasujesz do JDE. Podwijamy rękawy, zabieramy się energicznie do pracy i  brudzimy ręce, aby wejść na nowy, wyższy poziom. Poświęcając się grze na najwyższym poziomie, mierzymy wyżej i poruszamy się szybciej, zawsze stawiamy czoła najtrudniejszym wyzwaniom i świętujemy liczące się zwycięstwa.

Na to stanowisko szukamy osoby, która:

  • Jest otwarta na pracę w wymiarze 20h tygodniowo (praca 4h dziennie wykonywana z biura)
  • Płynnie komunikuje się w języku angielskim (codzienna praca z osobami z zagranicy)
  • Ma doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • Podejmuje inicjatywę w działaniu oraz nie boi się nowych wyzwań
  • Jest odpowiedzialna i zaangażowana w realizowaniu przydzielonych zadań
  • Zna pakiet MS Office na dobrym poziomie
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

Dodatkowe informacje

Przez pierwszy okres zatrudnienia zaoferujemy Ci umowę zlecenie w wymiarze 20h tygodniowo z możliwością przejścia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Oprócz konkurencyjnej pensji, posiadamy szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

  • Nielimitowany dostęp do produktów naszej firmy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Dofinansowanie do karty Multisport i bezpłatna, prywatna opieka medyczna,
  • Płatny urlop, aby zregenerować siły,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego (biznesowego) oraz platforma do nauki języka
  • Możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach, warsztatach, wyjazdach integracyjnych i wiele innych.