Staż w dziale Badań i Analiz Rynkowych/Marketingu

  • Pełny etat

Opis firmy

Od ponad 265 lat Jacobs Douwe Egberts (JDE) inspiruje się przekonaniem, iż niesamowite jest to, co może się wydarzyć przy filiżance kawy lub herbaty. Naszym celem jest wyzwolenie możliwości kawy I herbaty, aby tworzyć lepszą przyszłość. Dziś nasze portfolio kawy i herbaty dostępne jest na ponad 100 rozwiniętych i wschodzących rynkach, poprzez zbiór ponad 50 marek, które łącznie obejmują cały krajobraz kategorii, prowadzony przez wiodące marki użytku domowego, takie jak L’OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts  Old Town, Super, Pickwick i Moccona.

JDE jest częścią JDE Peet’s, największej na świecie firmy produkującej kawę I herbatę, z siedzibą w Holandii.

Jak wygląda praca w JDE?

Jesteśmy dumni z naszej pasji, zaangażowanych współpracowników, którzy nieustannie rzucają wyzwanie status quo i dążą do mistrzostwa we wszystkim, co robią, Nasz cel jest prosty, sprecyzowany i ambitny – JDE: kawa i herbata na każdą filiżankę.

W JDE jesteśmy stworzeni do tego, aby się wyróżniać. Każdego dnia jesteśmy postępowi, ambitni z natury, pomysłowi w działaniu i zdecydowani w podejściu, dostarczając cenne momenty związane z kawą i herbatą wszystkim na całym świecie.

Opis stanowiska

Na stanowisku Stażysty będziesz łączyć obowiązki z obszarów marketingu oraz badań i analiz rynkowych. Powinieneś/aś wyróżniać się sumiennym i precyzyjnym podejściem do wyznaczonych obowiązków, otwartością na nowe doświadczenia i chęcią pogłębiania dotychczasowej wiedzy, jak i elastycznością w podejściu do realizacji powierzonych zadań. Do twoich obowiązków należeć będzie m.in.

  • bieżąca analiza rynku kawy w oparciu o dane sprzedażowe i konsumenckie (NielsenIQ, GfK, mental availability data i inne),
  • wsparcie przy koordynacji pracy agencji badawczych i bieżących zadań,
  • wsparcie przy prowadzeniu badań i analiz sprzedażowych oraz badań konsumenckich w odpowiedzi na potrzeby biznesowe,
  • praca z globalną platformą analityczną JDE,
  • realizacja kampanii digitalowych, w tym kampanii typu equity oraz performance; współpraca z agencjami i opracowywanie różnych assetów tworzących kampanie digitalowe dla marek JDE,
  • wsparcie w projektach związanych ze zmianą lub tworzeniem nowych opakowań kaw Jacobs we ścisłej współpracy z zespołem globalnym oraz Brand Managerem Jacobs.

Kwalifikacje

Jeśli cechujesz się przedsiębiorczością, a motorem Twoich działań jest chęć osiągnięcia sukcesu, będziesz idealnie pasował/a do JDE. Pracując globalnie i lokalnie, nasi pracownicy pozytywnie wpływają na rozwój rynku kawy od ponad 250 lat. Kochamy ludzi, którzy nie boją się próbować i którzy próbują, dopóki nie osiągną celu. Cenimy debatę w otwartym, przyjaznym otoczeniu, w którym sam możesz decydować o swoim rozwoju.

Na to stanowisko szukamy osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie, takie jak:

  • absolwent lub student (preferowany III – V rok studiów). Preferowane kierunki: marketing, ekonomia, psychologia lub pokrewne,
  • biegła umiejętność obsługi programów Microsoft Office (Excel, PowerPoint),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2),
  • zdolności analityczne, umiejętność interpretacji i prezentacji danych,
  • dyspozycyjność min. 35h/tygodniowo (przy założeniu elastycznych godzin pracy).

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z danymi agencji badawczych (Nielsen, GfK),
  • znajomość programu Nielsen Answers,
  • zainteresowanie badaniami marketingowymi i psychologią biznesu.

Dodatkowe informacje

W JDE, oprócz konkurencyjnej pensji, posiadamy szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

  • płatny 12 miesięczny staż,
  • elastyczne godziny stażu w pełnym wymiarze godzin pracy i możliwość pracy z domu,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku dla lidera rynku kawowego,
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • dofinansowanie do karty Multisport i pakiet Medicover,
  • możliwość wzięcia udziału w webinarach, warsztatach i szkoleniach,
  • opiekę mentora oraz możliwość dalszego rozwoju w organizacji, zarówno w strukturach lokalnych, jak i międzynarodowych.