Stażysta w Dziale Łańcucha Dostaw

  • Taśmowa, Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Od ponad 265 lat Jacobs Douwe Egberts (JDE) inspiruje się przekonaniem, iż niesamowite jest to, co może się wydarzyć przy filiżance kawy lub herbaty. Naszym celem jest wyzwolenie możliwości kawy I herbaty, aby tworzyć lepszą przyszłość. Dziś nasze portfolio kawy I herbaty dostępne jest na ponad 100 rozwiniętych i wschodzących rynkach, poprzez zbiór ponad 50 marek, które łącznie obejmują cały krajobraz kategorii, prowadzony przez wiodące marki użytku domowego, takie jak L’OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts, Old Town, Super, Pickwick i Moccona.

JDE jest częścią JDE Peet’s, największej na świecie firmy produkującej kawę I herbatę, z siedzibą w Holandii.

Jak wygląda praca w JDE?

Jesteśmy dumni z naszej pasji, zaangażowanych współpracowników, którzy nieustannie rzucają wyzwanie status quo i dążą do mistrzostwa we wszystkim, co robią, Nasz cel jest prosty, sprecyzowany i ambitny – JDE: kawa i herbata na każdą filiżankę.

W JDE jesteśmy stworzeni do tego, aby się wyróżniać. Każdego dnia jesteśmy postępowi, ambitni z natury, pomysłowi w działaniu i zdecydowani w podejściu, dostarczając cenne momenty związane z kawą i herbatą wszystkim na całym świecie.

Opis stanowiska

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało zarządzanie systemami i bazami danych związanymi z działalnością łańcucha dostaw w ramach JDE. Będziesz w stałym kontakcie zarówno z partnerami zewnętrznymi, jak i z wewnętrznymi zespołami finansów, sprzedaży i księgowości.

Pozostałe zadania:

  • Analiza wskaźników KPI
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z codzienną działalnością zespołu łańcucha dostaw

Kwalifikacje

Jeśli wyróżnia cię odwaga i pewność siebie, aby zapuścić się w obszar nowych kultur i terytoriów, a także jeśli jesteś przepełniony duchem przedsiębiorczości I chęcią odniesienia licznych sukcesów, pasujesz do JDE. Podwijamy rękawy, zabieramy się energicznie do pracy i  brudzimy ręce, aby wejść na nowy, wyższy poziom. Poświęcając się grze na najwyższym poziomie, mierzymy wyżej i poruszamy się szybciej, zawsze stawiamy czoła najtrudniejszym wyzwaniom i świętujemy liczące się zwycięstwa.

Na to stanowisko szukamy osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie, takie jak:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość pakietu Office, płynne posługiwanie się programem MS Excel
  • Zdolności analityczne i umiejętność organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w logistyce
Polityka prywatności