Specjalista Działu Obsługi Klienta

  • Umowa

Opis firmy

Jako silny konkurent na globalnym rynku kawy, Jacobs Douwe Egberts posiada portfolio najbardziej rozpoznawalnych marek kawy i herbaty. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach, a nasze wyróżniające się marki to Jacobs, Prima,  Tassimo, Moccona, Senseo, L’OR, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao oraz Gevalia. Nasz biznes zbudowaliśmy na przekonaniu, że każdy zasługuję na kawę, którą kocha. To przecież niesamowite, co może wydarzyć się przy filiżance kawy.

Opis stanowiska

Jako Specjalista Działu Obsługi Klienta będziesz odpowiadać za prowadzenie rzetelnej obsługi klienta w zakresie realizacji otrzymywanych zamówień od klientów oraz za aktywną współpracę z magazynem Operatora Logistycznego. Ponadto, będziesz rozpatrywać reklamacje od klientów: doradzać klientom w przypadku ewentualnych niedoborów, procesować wszystkie zwroty od klientów oraz pozyskiwać i oceniać informacje potrzebnych do właściwej oceny zapytań i skarg od klientów.

Pozostałe obowiązki:

  • Zbieranie informacji od Działu Planowania oraz udzielanie informacji dotyczącej dostępności towaru,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, Finansów, Księgowości w ramach procesu dotyczącego obsługi klienta,
  • Nadzór nad utrzymaniem prawidłowego poziomu wskaźników obsługi klienta,
  • Ocena satysfakcji klienta, definiowanie i wdrażanie działań naprawczych na podstawie wyników.

Kwalifikacje

Jeśli cechujesz się przedsiębiorczością, a motorem Twoich działań jest chęć ociągnięcia sukcesu, będziesz idealnie pasował do JDE. Pracując globalnie i lokalnie, nasi pracownicy pozytywnie wpływają na rozwój rynku kawy od ponad 250 lat. Kochamy ludzi, którzy nie boją się próbować i którzy próbują, dopóki nie osiągną celu. Cenimy debatę w otwartym, przyjaznym otoczeniu, w którym sam możesz decydować o swoim rozwoju.

Na to stanowisko szukamy osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie, takie jak:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Kreatywność w dostrzeganiu nowych możliwości rozwoju biznesu

Dodatkowe informacje

W JDE, oprócz konkurencyjnej pensji, posiadamy szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Intensywny rozwój wspierany przez system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Bezpłatny pakiet Medicover oraz ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty Multisport lub wakacji
  • Możliwość uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym oraz dostęp do Możliwość rozwoju w strukturach globalnych