Przedstawiciel Handlowy

  • Umowa

Opis firmy

Jako silny konkurent na globalnym rynku kawy, Jacobs Douwe Egberts posiada portfolio najbardziej rozpoznawalnych marek kawy i herbaty. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach, a nasze wyróżniające się marki to Jacobs, Prima,  Tassimo, Moccona, Senseo, L’OR, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao oraz Gevalia. Nasz biznes zbudowaliśmy na przekonaniu, że każdy zasługuję na kawę, którą kocha. To przecież niesamowite, co może wydarzyć się przy filiżance kawy.

Opis stanowiska

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiadać za rozwój potencjału odsprzedażowego dystrybutorów, bezpośrednich oraz podhurtu oraz za realizację celów sprzedażowych i jakościowych zawartych w systemie premiowym. Ponadto, do Twoich codziennych obowiązków będzie należało również zarządzanie aktywnościami promocyjnymi – rozliczanie priorytetów oraz akcji lokalnych prowadzonych w sklepach, podhurtach, sieciach LKA, MT.

Pozostałe obowiązki:

  • rozwój odsprzedaży
  • administracja systemem raportowania COMARCH SFA
  • zarządzanie budżetem
  • zarządzanie POSM, gadżetami

Kwalifikacje

Jeśli cechujesz się przedsiębiorczością, a motorem Twoich działań jest chęć ociągnięcia sukcesu, będziesz idealnie pasował do JDE. Pracując globalnie i lokalnie, nasi pracownicy pozytywnie wpływają na rozwój rynku kawy od ponad 250 lat. Kochamy ludzi, którzy nie boją się próbować i którzy próbują, dopóki nie osiągną celu. Cenimy debatę w otwartym, przyjaznym otoczeniu, w którym sam możesz decydować o swoim rozwoju.

Na to stanowisko szukamy osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie, takie jak:

  • minimum 2 lata doświadczenia w handlu (preferowane w branży FMCG)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność zarządzania czasem i nastawienie na realizację celów
  • umiejętności analityczne, biegłość w matematyce handlowej
  • komunikatywność i przedsiębiorczość
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • miejsce zamieszkania - Warszawa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowe informacje

W JDE, oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, posiadamy szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

  • bogaty pakiet benefitów: samochód służbowy, prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, program emerytalny, ubezpieczenie na życie
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • miejsce pracy: Warszawa Śródmieście i Pruszków