Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

  • Pełny etat

Opis firmy

Johann Jacobs i Egbert Douwes nie wiedzieli

gdzie skończy się ich podróż. Obaj wierzyli jednak,

że każdy zasługuje na kawę, którą kocha.

Jako wiodąca na świecie firma kawowa,

jesteśmy częścią życia milionów ludzi. Widoczni

w ponad 45 krajach, stanowimy zespół ponad 12 000 kawowych mistrzów.

Dołącz do nas już dziś!

Miejsce pracy: Sułaszewo k. Margonina

Opis stanowiska

Jako Specjalista ds. Zapewnienia Jakości będziesz odpowiadał za kontrolę parametrów produktów zgodnie ze specyfikacją, ocenę sensoryczną  dostarczanych surowców i produkowanych wyrobów oraz przeprowadzanie analiz w celu identyfikowania przyczyn niezgodności. Poza tym będziesz:

  • podejmował/a działania zapobiegające występowaniu niezgodności,
  • bezpośrednio kontrolował/a produkcję,
  • raportował/a wyniki z przeprowadzanych inspekcji

Kwalifikacje

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Masz wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, jakość i bezpieczeństwo żywności) lub posiadasz doświadczenie w pracy w dziale kontroli/zapewnienia jakości
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • Jesteś dokładny/a i potrafisz efektywnie organizować swój czas pracy

Dodatkowe informacje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony na święta)
  • Bardzo dobra atmosfera w zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu