Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Pełny etat

Opis firmy

Johann Jacobs i Egbert Douwes nie wiedzieli

gdzie skończy się ich podróż. Obaj wierzyli jednak,

że każdy zasługuje na kawę, którą kocha.

Jako wiodąca na świecie firma kawowa,

jesteśmy częścią życia milionów ludzi. Widoczni

w ponad 45 krajach, stanowimy zespół ponad 12 000

kawowych mistrzów.

Opis stanowiska

  • nadzorowanie/prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności,
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac,
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz nadzór nad jej obiegiem,
  • sporządzanie dokumentacji oraz prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, PFRON,
  • przygotowywanie raportów GUS,
  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich oraz okresowych szkoleń BHP,
  • administrowanie systemem benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • wsparcie pracowników w kwestiach kadrowych i płacowych

Kwalifikacje

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość Ms Office (Excel, Word),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • życzliwość i profesjonalizm w komunikacji z klientem wewnętrznym,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętności pracy w zespole

Dodatkowe informacje

  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet benefitów: roczny bonus, prywatna opieka medyczna Medicover, karta, multisport, program emerytalny, ubezpieczenie na życie,
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze,
  • owocowe poniedziałki i najlepsza kawa na świecie w biurze,
  • świetna lokalizacja biura – 1 min. spacerem od stacji PKP Służewiec,