Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Pełny etat

Opis firmy

Johann Jacobs i Egbert Douwes nie wiedzieli

gdzie skończy się ich podróż. Obaj wierzyli jednak,

że każdy zasługuje na kawę, którą kocha.

Jako wiodąca na świecie firma kawowa,

jesteśmy częścią życia milionów ludzi. Widoczni

w ponad 45 krajach, stanowimy zespół ponad 12 000 kawowych mistrzów.

Dołącz do nas już dziś!

Miejsce pracy: Sułaszewo k. Margonina

Opis stanowiska

  •  Przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn
  •  Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych
  •  Utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

Kwalifikacje

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP do min. 1 kV
  • Znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych
  • Mile widziane doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych
  • Mile widziana ogólna wiedza z zakresu automatyki
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Dodatkowe informacje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wczasów, bony na święta)
  • Bardzo dobra atmosfera w zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu