Kierownik Magazynów

  • Pełny etat

Opis firmy

Jako silny konkurent na globalnym rynku kawy i herbaty, Jacobs Douwe Egberts posiada portfolio najbardziej rozpoznawalnych marek. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach, a nasze wyróżniające się marki to Jacobs, Prima, Tassimo, Moccona, Senseo, L’OR, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pickwick, Pilao oraz Gevalia. Nasz biznes zbudowaliśmy na przekonaniu, że każdy zasługuje na kawę i herbatę, którą kocha. To przecież niesamowite, co może wydarzyć się przy filiżance kawy czy herbaty!

Do naszej Palarni Kawy w Sułaszewie k/ Margonina, poszukujemy kandydatek/ kandydatów do pracy na stanowisku Kierownika Magazynów.

Opis stanowiska

​​​​​​Jako Kierownik Magazynów będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników magazynów
  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur magazynowych
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji
  • Współpraca z działami zakupów i zapewnienia jakości
  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez optymalne wydawanie materiałów z magazynu w zależności od potrzeb produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za wskaźniki dot. zapasów i ich raportowanie
  • Uzupełnianie danych podstawowych materiałów w systemie SAP

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w branży FMCG
  • Znajomość zagadnień logistyki produkcyjnej i materiałowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętności organizacyjne, zdolność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność, samodzielność, proaktywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość systemu SAP i APO

Dodatkowe informacje

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wakacji lub karty Multisport, bony i paczki na święta)
  • Bardzo dobra atmosfera w zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu