Przedstawiciel Handlowy

  • Pełny etat

Opis firmy

Johann Jacobs i Egbert Douwes nie wiedzieli

gdzie skończy się ich podróż. Obaj wierzyli jednak,

że każdy zasługuje na kawę, którą kocha.

Jako wiodąca na świecie firma kawowa,

jesteśmy częścią życia milionów ludzi. Widoczni

w ponad 45 krajach, stanowimy zespół ponad 12 000 kawowych mistrzów.

Dołącz do nas już dziś!

Opis stanowiska

  • Realizacja strategii firmy na powierzonym terenie zarówno w kanale nowoczesnym jak i tradycyjnym
  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych zawartych w systemie premiowym
  • Rozwój dystrybucji i odsprzedaży na podległym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Administracja systemem raportowania COMARCH SFA
  • Zarządzanie budżetem
  • Zarządzanie POSM

Kwalifikacje

  • Minimum 2 lata doświadczenia w handlu (preferowane w branży FMCG)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętności analityczne, biegłość w matematyce handlowej
  • Nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność i przedsiębiorczość
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów: samochód służbowy, prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, program emerytalny, ubezpieczenie na życie
  • Praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • Miejsce pracy: część województwa warmińsko-mazurskiego