Personalo projektų koordinatorius (-ė)

Bendrovės aprašymas

Apie IKEA Industry

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis.

IKEA Industry turi 24 gamybos padalinius 7 šalyse:
Lenkijoje, Slovakijoje, Portugalijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Kinijoje ir Vengrijoje.

Mūsų veikla apima miškininkystę, lentpjūves, plokščių, komponentų ir baldų gamybą. IKEA Industry dirba daugiau nei 15 000 darbuotojų. IKEA kultūra ir vertybės lemia viską, ką darome.
IKEA vertybės mus ne tik suvienija, bet ir padeda sėkmingai vykdyti verslą.

Darbo aprašymas

Šioje pozicijoje Tu būsi atsakingas (-a) už:

- Personalo procesų koordinavimą, vykdymą bei tobulinimą (darbuotojų integracija ir ugdymas, veiklos valdymas, naudos darbuotojams ir kt.)
- Darbuotojų atrankos proceso koordinavimą, vykdymą ir kompetentingą pagalbą vadovams atrankos proceso metu
- Vidinės įmonės kultūros formavimą bei esamų tradicijų puoselėjimą
- Mokymų poreikio planavimą, organizavimą, vedimą bei ugdymo proceso tobulinimų įgyvendinimą
- Esamų sistemų vystymą ir tobulinimą (Workday, SmartRecruiters, My Learning ir kt.)
- Pagalbą vadovams ir darbuotojams įvairiais personalo valdymo klausimais

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Esi įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą personalo valdymo srityje
- Turi ne mažesnę nei 2 metų panašaus darbo patirtį
- Turi sėkmingos patirties vykdant atrankų procesą
- Gebi inicijuoti ir valdyti pokyčius, efektyviai planuoji darbus ir turi gerus organizacinius gebėjimus
- Gebi sklandžiai naudotis MS Office programomis bei greitai įsisavini naujas IT sistemas
- Turi gerus anglų kalbos įgūdžius
- Gebi analizuoti duomenis bei jais remiantis teikti siūlymus
- Tau yra svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją
- Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių
- Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi
- Kelionės kompensaciją
- Nemokamus pietus
- Papildomą sveikatos draudimą
- Draudimą 24/7

Atlyginimas nuo 2000-2500 EUR (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų