Specjalista ds. jakości

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy zakładem produkcyjnym, w którym od ponad 20 lat z największą starannością produkujemy surowe meble z drewna sosnowego.

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku:

  • monitoring i analiza wskaźników jakościowych, niezgodności wewnętrznych i zgłoszeń od klienta oraz koordynowanie działań naprawczych/zapobiegawczych
  • wdrażanie i doskonalenie standardów pracy/procesów oraz niezbędnej w tym celu dokumentacji
  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń w zakresie wymogów klienta w ramach systemu zapewnienia jakości
  • realizowanie audytów wewnętrznych, raportowanie niezgodności, nadzór nad realizacją działań korygujących
  • inspekcja wejściowa i nadzór nad inspekcją wyjściową (wyrób gotowy)
  • współpraca z dostawcami w celu doskonalenia jakości dostarczanych materiałów
  • udział w procesie wdrażania nowych wyrobów i technologii
  • reprezentowanie oddziału w zakresie spotkań jakościowych

Kwalifikacje

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności analitycznych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu oraz rozwiązywaniu problemów, decyzyjności i umiejętności ustalania priorytetów
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobrej znajomości obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości i nadzorowania systemów jakości

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne
  • Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • 30 minutową płatną przerwę w pracy
  • 15% rabat w sklepach IKEA
  • Posiłki i kawa w zakładowej stołówce
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej Lux Med
  • Możliwości rozwoju, zdobycia uprawnień
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę oraz korzystne warunki ubezpieczenia grupowego

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Specjalista ds. jakości"

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział IVAR w Stepnicy, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31.08.2022 r. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.