Buhalteris (-ė) (Terminuota 1 m. sutartis)

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Šioje pozicijoje Tu būsi atsakingas (-a) už:

- Įmonės buhalterinės apskaitos vedimą, tvarkymą
- Buhalterinių duomenų analizę ir kontrolę
- Finansinių, mokestinių ataskaitų ruošimą ir teikimą valstybinėms institucijoms
- Duomenų teikimą audito bei valstybinių institucijų patikrinimo metu
- Apskaitos procesų analizę ir pasiūlymų optimizavimui teikimą

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Turi aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą finansų arba buhalterinės apskaitos srityje
- Turi ne mažesnę kaip 2 metų savarankiško darbo patirtį tvarkant įmonės apskaitą (patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas)
- Turi puikius įgūdžius dirbant Excel programa
- Gerai žinai LR teisės aktus, reglamentuojančius apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą bei apskaitos standartus VAS ir TAS
- Pasižymi analitiniu mąstymu bei domiesi apskaitos naujovėmis
- Tau svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją
- Galimybę tapti savarankiškos komandos dalimi
- Nemokamus pietus
- Kelionės kompensaciją
- Draudimą 24/7

Atlyginimas nuo 1400 iki 1800 EUR (neatskaičius mokesčių) priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų