Aplinkosaugos koordinatorius (-ė)

  • Visa darbo diena

Bendrovės aprašymas

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Norėtum prisidėti prie šios vizijos? Tuomet prisijunk prie dinamiškos ir tarptautinės kompanijos, kur sėkmės garantas - komandinis darbas.

Darbo aprašymas

Darbe būsi atsakingas (-a) už:

- Aplinkosaugos veiklų planavimą, organizavimą bei pasiūlymų teikimą remiantis metiniais planais
- Aplinkosaugos projektų organizavimą
- Ataskaitų pildymą remiantis LR teisės aktais bei jų pateikimą atsakingoms institucijoms
- Oro taršos, emisijų bei triukšmo matavimų organizavimą, analizę bei rezultatų pateikimą
- Pakuočių apskaitos vykdymo užtikrinimą, susijusių ataskaitų rengimą
- Aplinkosaugos mokymų organizavimą įmonės darbuotojams

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

- Turi aukštąjį ar aukštesnįjį gamtos mokslų ar techninės srities išsilavinimą
- Esi įgijęs (-usi) patirties aplinkosaugos valdymo srityje (patirtis gamybinėje įmonėje – privalumas)
- Išmanai teisės aktus, reglamentuojančius aplinkosaugą ir atliekų tvarkymą
- Gebi analizuoti procesus bei teikti pasiūlymus efektyvumo didinimui
- Gebi sklandžiai dirbti MS Office programomis
- Turi geras anglų k. žinias
- Tau svarbios vertybės: tobulėjimas, atsakomybės prisiėmimas, buvimas geru pavyzdžiu, vieningumas, rūpinimasis žmonėmis ir planeta, kūrybiškumas, paprastumas, ekonomiškumas

Papildoma informacija

Mes siūlome:

- Modernų požiūrį į darbuotoją
- Galimybę mokytis iš užsienio kolegų bei iš jų įgyti ekspertinių žinių
- Nemokamus pietus
- Kelionės kompensaciją
- Draudimą 24/7

Mes ieškome žmogaus, kuris puikiai įgyvendina ir didžiuojasi efektyviai atlikdamas užduotis ir projektus. Dirbdamas (-a) pas mus pamatysi daugybę skirtingų technologijų, praplėsi savo įgūdžius, nustatysi kryptį ir paliksi asmeninį pėdsaką savo kompetencijos srityje.

Atlyginimas 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Privatumo politika