Lider

  • Pełny etat

Opis firmy

IKEA Industry oddział w Goleniowie

Jesteśmy wielkimi fanami drewna. Od ponad 25 lat z największą starannością produkujemy meble z litego drewna. W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES. Zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Zarządzanie zespołem i procesem produkcyjnym;

  • Wspieranie członków zespołu w codziennej pracy, oraz motywowanie i planowanie ich rozwoju;

  • Poszukiwanie możliwości usprawnień w podległym obszarze oraz diagnozowanie i rozwiazywanie problemów;

  • Realizacja planów produkcyjnych i raportowanie bieżącej produkcji;

  • Nadzór procesu produkcji w zakresie zgodności z dokumentacją jakościową;

  • Utrzymywanie i rozwijanie działań LEAN i innych systemów wspierających produkcję;

  • Współpraca z działami wspierającymi produkcję;

  • Nadzór i motywowanie do stosowania przez podległy zespół bezpiecznych metod pracy.

Kwalifikacje

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Pozytywne myślenie i otwartość na rozwój;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Znajomość środowiska MS Office szczególnie programu Excel.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawię umowy o pracę.
  • Darmowy transport - kierunek Nowogard i Maszewo.
  • 3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne.
  • Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową.
  • 30 minutową przerwę w pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Karta Multisport z dofinansowaniem.
  • 15% rabat w sklepach IKEA.
  • Wczasy pod gruszą nawet do 540 zł.
  • Dodatek świąteczny nawet do 720 zł.
  • Dofinansowanie kolonii i bonusy dla dzieci.
  • Bezpieczne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę.
  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju i wiele innych.

Aplikuj przez stronę lub na [email protected] z dopiskiem „Lider Maszynownia 1”.

Aplikując, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Goleniowie, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.